Průvodce mobilního informačního systému

www.qrbeskydy.cz

Informace

Projekt "Mobilního informačního systému" vznikl za podpory Statutárního města Frýdek-Místek a za finanční podpory Moravskoslezského kraje. Tento projekt je určen místním obyvatelům a turistům, kteří přijedou do turistické oblasti Beskydy. Cílem projektu je přinést občanům, návštěvníkům a turistům systém pro informování o aktuálním dění ve městě, možnosti trávení volného času, informace o kultuře, památkách, dopravě a další praktické informace.

Informační systém nabízí čtyři hlavní kategorie: kalendář akcí, katalog firem, atraktivity a dopravu. 

Kalendář akcí
event

Kalendář akcí slouží místním občanům, ale také turistům jako přehled všech kulturních, společenských a sportovních akcí konaných ve Frýdku-Místku a v turistické oblasti Beskydy.

Katalog firem
company

Katalog firem přináší obyvatelům rychlejší a snadnější přehled o působení společností a živnostníků na území Frýdku-Místku a turistické oblasti Beskydy.Naleznete zde informace o firmách (tel. kontakt, otevírací doba, atd.), které jsou řazeny podle oboru, v němž podnikají.

Atraktivity
place

Kategorie Atraktivity je určena všem lidem, kteří mají zájem dozvědět se mnoho informací a zajímavostí z města Frýdku-Místku a turistické oblasti Beskydy. Je rozdělena na tři hlavní části: památky, turistické cíle a sportovní vyžití.

Doprava
bus

Sekce Doprava nabízí přehled všech MHD linek na území Frýdku-Místku a také přístup na stránku IDOS. Tato stránka nabízí vyhledávání nejlepší vlakové nebo autobusové meziměstské dopravy.

Rychlý kontakt

Beskydské informační centrum
Tel.: +420 558 646 888

E-mail: info@beskydy-info.cz

Technický kontakt:

Tel.: +420 595 178 990
(v pracovní dny 8:30-17:00)

E-mail: wifi@qrbeskydy.cz

Čtečka QR kódů

qrbeskydy